Spa & Wellness

Türk Hamamı SPA

Çevereci ve doğal bir ortamda inşa edilen Meril otel sizi sağlığa davet ediyor. Yem yeşil çam ormanlarının eteğinde, bir oksijen deposunun içinde, masmavi denizin serinliğinde yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Tertemiz havada ruhunuz tazelenirken Fitness center ve Türk hamamında da bedeniniz tazelenecektir.

Ruh, Beden Ve Zihin İçin Gençleştirme

Doğu ve Batı’nın en iyi uygulamalarının birleştirildiği bütünsel terapiler ve masajlarla mükemmel bir ortam sunan SPA’mızda huzurlu ve gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayarak rahatlayabilir, tüm ruh ve bedeninizi şımartabilirsiniz.

  • Özel Spa Suitleri
  • Türk Hamamı
  • Modern Fitness Tesisleri

Eski Türk ritüellerini Uzakdoğu gelenekleriyle birleştiren, bütün bedeni, zihni ve ruhu iyileştiren cennetimize hoşgeldiniz.
Sizin için nasıl bakım yapılacagını bilmek bizim doğal yeteniğimiz.
Bakım proğramlarımız sizi tamamen iyi hissettirecek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.
Bizim dünyamıza adım attıgınız andan itibaren dogal esanslardan oluşan kokular duygularınızı uyandırırken ruhunuzu sakinleştirir ve sizi büyülü bir dünyaya götürür.

Meril Spa & Sağlıklı Yaşam Tarzı

Amacımız sizi iyi hissettirmek. Meril Spa..Vazgeçemeyeceginiz bir yasam tarzı.
Yaşam kalitenizi yükseltecek yepyeni programlarını deneyimleyin!
Fitness koçumuz eşliğinde vücudunuzu yeniden şekillendirin ve güçlendirin.
Özel ya da grup dersleriyle güne hızlı bir baslangıç yapabilir; kaslarınızın güçlenmesini ve uzamasını saglayarak vücudunuzu forma sokabilirsiniz.
Yasam tarzınızı iyilestirecek kişisellestirilmiş proğramınız için profesyonel ekibimize danışınız.

Hamam Ritüeli

Kokular ve sesler yoluyla size yaşatacağımız ritüelde ruhunuz ve bedeninizi dinlendirecek bir alan sunacağız..

Eşsiz Hamam Ritüeli

Zamanda bir adım geri gidin ve sizi sultanmıssınız gibi hissettirmemiz için bize izin verin. Size sunacagımız lüks vücut arınma ritüelimizle şımarın. Bu vücut temizleme ritüeli ölü derinizin arınmasını, derinizin daha nemli görünmesini ve kendinizi daha sağlıklı, genç hissetmenizi sağlar.

  • Cilt Bakımı
  • Gençleştirici Seromoni
  • Masaj Ritüelleri
  • THÉMAÉ Vücut Ritüelleri

Ruhunuzun, zihninizin ve bedeninizin rahatlığa, canlılığa ve sağlığa kavuştuğu yer.
Çevreye duyarlı bir Spa konsepti sunmaktan ve siz degerli misafirlerimizin güvenle kullanacagı çevre dostu ürünler kullanmaktan gurur duyuyoruz.
İyi hissetmenin lüksü.

 

Nasıl Gidilir?

Turunç Koyu Marmaris'e 20 km, Dalaman Havaalanı’na 110 km uzaklıktadır. Marmaris'e otobüs ile gelen misafirlerimiz Turunç'a her yarım saatte bir kalkan dolmuş, minibüs (40 dk) veya her yarım saatte bir kalkan dolmuş tekneler ile 45 dakikada tesisimize rahatlıkla ulaşabilirler. Ayrıca 24 saat boyunca taksi bulmak da mümkün (35 dk.). Uçak ile gelen misafirlerimiz ise THY yolcu servisi ile Marmaris'e gelebilirler (2 saat). Dilerseniz otelimiz sizlere havaalanı transferlerinde yardımcı olmaktadır.

60 Evler cad. Turunç
Marmaris / Muğla

+90 (252) 476 76 93 - 94
+90 (252) 476 76 95

[rezervasyon type="button"]